Хмельницький міський центр зайнятості на захисті трудових прав громадян

опубликовано: 2017-03-31T11:34:25+00:00

altВ Україні рівність прав жінок і чоловіків гарантується Конституцією України. Україна ратифікувала всі необхідні міжнародні документи з питань гендерної рівності. Тому, всі соціальні послуги, які надає Хмельницький міський центр зайнятості є однаково доступними, як для жінок, так і для чоловіків.
Однак, для реєстрованого ринку праці міста Хмельницького вираз «у безробіття жіноче обличчя», на сьогодні, залишається актуальним. Найбільша кількість жінок перебувала на обліку в 2001 році і становила 75% від чисельності всіх безробітних. В 2016 році частка безробітних жінок становила 55%.
Рівень працевлаштування серед жінок є дещо нижчим, ніж серед чоловіків. Зазвичай це пояснюється тим, що жінки більш виважено підходять до вибору виду трудової діяльності та місця роботи, що часто пов'rsquo;язано з сімейно - побутовими питаннями. Разом з тим, в минулому році 650 жінок, які звернулись в пошуках роботи до служби зайнятості було працевлаштовано, пройшли професійне навчання 'ndash; майже 400 осіб, брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру 'ndash; 272 особи.

предварительный просмотр    открыть источник →