Обласне відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів відзначає своє 20 річчя

опубликовано: 2017-03-27T14:18:23+00:00

alt
З цієї нагоди у залі Федерації профспілок області відбулися урочистості. Привітати ветеранський актив організації завітав секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак. Михайло Михайлович переказав найщиріші вітання від міського голови Олександра Симчишина, висловив вдячність ветеранам за патріотизм та мужність, багаторічну плідну працю, вагому роль та активну участь у громадсько-політичному житті міста й держави.
«У цій залі знаходяться справжні патроти України, учасники українського державотворення 'ndash; звернувся до учасників зібрання Михайло Кривак. 'ndash; Нашим поколінням, старшому і молодшому, неймовірно пощастило, що тисячолітня мрія українців здійснилася і ми маємо Українську державу. Тепер зобов'rsquo;язані зробити все для того, щоб відновити суверенітет на усіх українських землях і запанувати на своїй Богом даній землі».
З побажаннями міцного здоров'rsquo;я, особистого щастя, наснаги і миру секретар міської ради вручив відзнаки міського голови найактивнішим учасникам ветеранської організації.

предварительный просмотр    открыть источник →