Депутати Хмельницької міської ради прийняли рішення звернутися до Президента Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо мирного врегулювання суспільно політичної ситуації яка склалася в Україні

опубликовано: 2017-03-15T15:37:01+00:00

altЗ цього приводу на сьогодні була скликана позачергова сесія. На засідання з'явилися 39 депутатів.

"Ми повинні відреагувати на всі ті події, які відбуваються у країні в ці дні. Як орган місцевого самоврядування не можемо залишатися осторонь. Дякую всім депутатам, які оперативно зібралися на сесійне засідання. Майже стовідсоткова явка свідчить про активну суспільну позицію", - звернувся до присутніх міський голова Олександр Симчишин.
Оголосила текст звернення голова форакції ВО "Свобода" в Хмельницькій міській раді Тетяна Калюжна. Депутат міськради від ВО "Свобода" Віталій Діденко запропонував включити до тексту звернення і вимогу про прийняття законопроекту №2066а, який ігнорується з 2014 року і власне передбачає заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями. Голосували за кожен пункт звернення окремо, але загалом всі з них були підтримані. За рішення в цілому проголосували всі присутні депутати. 

предварительный просмотр    открыть источник →