Запрошуємо хмельничан долучатися до прибирання міста після зими!

опубликовано: 2017-03-07T09:45:26+00:00

altНе так багато часу залишилося до 13 березня - дня, коли в місті стартує місячник з благоустрою. І хоч журналісти вже встигли "охрестити" його традиційним, відбуватиметься він за дещо іншим сценарієм, ніж завжди. Про це розмовляємо з міським головою Олександром Симчишиним:
"Усім нам хочеться зустрічати тепло в чистому, красивому місті. Тільки-но зійшов сніг, як комунальні служби взялися прибирати вулиці і двори. З узбіч доріг вивозиться бруд - здебільшого це пісок і гранітний відсів, яким щедро посипали дороги взимку. Працюють і двірники, а також спецтехніка. Проте всі ми об'єктивно розуміємо, що силами самих лише двірників Хмельницький оперативно не прибрати. Тому особливістю цьогорічного місячника благоустрою будуть дві великі толоки - на його початку і в кінці. До участі в толоках запрошуємо всіх бажаючих! Також сподіваємося на свідомість мешканців приватного сектору, представників ОСББ, бізнесу". Міський голова наполегливо просить прибрати на закріплених територіях і дотримуватися правил благоустрою. Інакше не уникнути штрафів.
Що ж до особливостей майбутнього місячника благоустрою, міський голова згадує ще про одну: "До речі, цьогоріч в місті комунальники не будуть білити бордюри і дерева. Переконаний, що робити це - недоцільно."

предварительный просмотр    открыть источник →